محل تبلیغات شما

خدا به دنبال انسان: انسان در حضور خدا بود درموقعیت اول و همه چیز عالی بود ولی متاسفانه انسان از حضور خدا خارج شد و در دوری قرار گرفت که این موقعیت دوم بود.

انسان سعی می کند به طرف خدا برگردد خیلی تالش می کند با کارهای نیک و کارهای مذهبی به سوی خدا برگردد ولی نمیشود.

خدا ما را دوست دارد ما را تنها نمی گذارد میخواهد ما را نجات بدهد از بدبختی و ناراحتی و مرگ آزاد کند می خواهد بیاید ما را برگرداند می خواهد برای ما لباس عدالت تهیه کند می خواهد ما روی صلیب نرویم .

صلیب جایگاه ما است و ما باید روی آن صلیب برویم

خدا یک کاری انجام می دهد در قدم سوم خود خداوند می خواهد بیاید و ما را نجات بدهد نجات دهنده ما خود خداوند است.

اشعیا 12:2 " براستی خدا نجات دهنده من است بر او توکل خواهم کرد و نخواهم ترسید خداوند قوت و سرود من است او نجات من است "

کتاب اشعیا کتابی است که 750 سال قبل از اینکه خدا روی زمین بیاید برای ما این آیات را باز می کند. 

این کتاب کتابی است که خیلی پیشگویی ها کرده است راجع به کوروش کبیر پادشاه ایران پیشگویی کرده است 150 سال قبل از اینکه به دنیا بیاید این کتاب راجع به کوروش به اسم پیشگویی کرده است و پیشگویی هایی هم راجع به آمدن خدا روی زمین کرده است که ما می دانیم این پیشگویی ها در آینده به حقیقت تبدیل شده و اتفاق افتاده است.

خدا نجات دهنده است هیچکس حتی هیچ پیامبری نمی تواند من را نجات بدهد چرا ؟چون پیامبران هم همه گناه کردند چون انسان هستند همه انسان ها گناه کردند و از جالل خدا قاصر هستند. پس پیامبران هم انسان بودند و هیچکس نمی تواند برای ما شفاعت بکند هیچکس نمی تواند جریمه گناهان ما را بدهد آن جریمه مرگ را هیچکس نمی تواند بدهد.

اشعیا 45:5 " من یهوه هستم و دیگری نیست و غیر از من خدایی نیست. من کمر تو را بستم هنگامی که مرا نشناختی "

خدا آفریننده ما و واحد است خدایی که مسیحیان در تورات و انجیل اعالم می کنند خدای نجات دهنده همان خدای واحد است وقتی می گوید من یهوه هستم یعنی خدای نجات دهنده کلمه یهوه از لغتی آمده به اسم اهیه به معنی هستم آنکه هستم و کلمه یهوه به معنی نجات دهنده معروف است .

اشعیا 25:9 " و در آن روز خواهند گفت :اینک این خدای ما است که منتظر او بوده ایم و ما را نجات خواهد داد این خداوند است که منتظر او بوده ایم پس از نجات او مسرور و شادمان خواهیم شد "

اشعیا یک روزی را پیش بینی می کند که خدا می آید و ما را نجات می دهد.

چگونه نجات را دريافت مي كنيم؟

خدا چگونه مي آيد؟

خدا به دنبال انسان

خدا ,نجات ,انسان ,کند ,دهنده ,بدهد ,ما را ,نجات دهنده ,است که ,را نجات ,کرده است

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ادبی.مسائل روز